Директор закладу: Гамівка Людмила Вікторівна.

Заклад налічує 161 учень.

Мова навчання - українська.

Науково-методична тема, над якою працює педагогічний колектив“«Формування життєвих компетентностей через впровадження інноваційних форм і методів роботи з учнями».

Перемоги в олімпіадах – 2019/2020 н.р

Далеко за межі Нововодолазького району лине слава Липкуватівських спортсменів. Неодноразово захищали вони честь району в обласних змаганнях з велотуризму, пішохідного туризму.

ТУРИЗМ

Що таке велосипедний туризм і пішохідний туризм, учні нашого закладу знають завдяки вчителю фізичного виховання, людині з великим серцем Орді Миколі Володимировичу. Саме він зумів привити любов дітей до тієї справи, якою сам живе.

Діти вчаться в'язати вузли, вміло переправлятися через різні небезпечні місця, пристосовуватися до погодних умов під час багатоденних походів.

За багато років роботи в закладі, його вихованці досягли високих результатів, здобули безліч перемог:в обласних змаганнях,у всеукраїнських чемпіонатах,здобули Кубок України.

Саме завдяки ініціативній і кропіткій роботі Миколи Володимировича, діти з великим задоволенням відвідують його уроки, гуртки і з великим нетерпінням чекають нових перемог.

У період з 19 по 23 вересня 2019 у місті Кропивницький відбулися змагання Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, де взяли участь учні Липкуватівського ліцею в складі команди Харківської області, тренер Орда Микола Володимирович.

Юніков Олексій та Лиганенко Карина посіли  ІІ місце в загальнокомандному заліку на Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму у старшій віковій групі.

Юніков Олексій посів І місце в особистому заліку на Кубку України в старшій віковій групі.

Гавриленко Діана, Чечоткіна Рената та Гавриленко Валерія посіли ІІ місце в загальнокомандному заліку на Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму в молодшій віковій групі.

Гавриленко Діана посіла ІІ місце в особистому заліку на Кубку України в молодшій віковій групі.

Переможці нагороджені Кубками у загальнокомандному заліку, дипломами та медалями Українського державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, 17 листопада у Харкові на скеледромі  у спортивній залі Комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс №106 Харківської міської ради імені Кисіля В.О.» (директор Коростельов В.В.), були проведені змагання ІІ етапу Кубку області серед учнівської молоді зі скелелазіння.

Вихованці Липкуватівського ліцею стали призерами у цих змаганнях.

Гавриленко А. посіла ІІІ місце, а Крилова П. – Імісце.

19 грудня в нашому закладі відбувся районний турнір з шашок. У змаганнях взяли участь 30 учнів ліцею, у двох вікових групах, 3-6 та 7-11 класи.

В молодшій віковій групі:

І місце - Крилова П.(5 клас) та Аляб'єв О.(3 клас);

ІІ місце - Долгополова П. (4 клас) та Легеза М. (6 клас);

ІІІ місце - Красножон Д. (4 клас)  та Базюк О. (5 клас).

В старшій віковій групі:

І місце - Червоніс Н. (10 клас) та Мхитарян О. (10 клас);

ІІ місце - Червоніс С. (7 клас) та Птишник Р.(11 клас);

ІІІ місце - Орда В. (9 клас)  та Фоменков В. (8 клас).

11 січня 2020 року на базі Мереф’янської загальноосвітньої школи №3 Мереф’янської ОТГ  відбулися зимові обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді. До програми особистих змагань було включено змагання з фігурного водіння велосипеду, переможицею яких стала у старшій віковій групі  учениця Липкуватівського ліцею Чечоткіна Рената.

25 січня 2020 року у спортивній залі Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради відбулися обласні особисто-командні  змагання з пішохідного туризму. Команда Липкуватівського ліцею (Сливка В., Легеза М.,Нечитайло Д., Гавриленко А., Авілова Я.) стала бронзовим призером.

29 лютого 2020 року у Липкуватівському аграрному коледжі відбулися обласні змагання з фігурного водіння велосипеда. Переможицею цих змагань у старшій віковій групі стала Чечоткіна Рената, учениця Липкуватівського ліцею Нововодолазького району (тренер Орда М.В.).  У молодшій віковій групі кращим став Бувалець Юрій, також вихованець гуртка велосипедного туризму Липкуватівського ліцею.

Липкуватівський ліцей  має  5 телевізорів, 21 комп’ютер, 7 мультимедійних класів.