Кубок України з велосипедного туризму

У період з 19 по 23 вересня 2019 у місті Кропивницький відбулися змагання Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, де взяли участь учні Липкуватівського ліцею в складі команди Харківської області, тренер Орда Микола Володимирович.

Юніков Олексій та Лиганенко Карина посіли ІІ місце в загальнокомандному заліку на Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму у старшій віковій групі.

Юніков Олексій посів І місце в особистому заліку на Кубку України в старшій віковій групі.

Гавриленко Діана, Чечоткіна Рената та Гавриленко Валерія посіли ІІ місце в загальнокомандному заліку на Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму в молодшій віковій групі.

Гавриленко Діана посіла ІІ місце в особистому заліку на Кубку України в молодшій віковій групі.

Переможці нагороджені Кубками у загальнокомандному заліку, дипломами та медалями Українського державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.