(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області.

Директор закладу :Гамівка Людмила Вікторівна.

Заклад налічує 115 учнів.

Мова навчання - українська.

Науково-методична тема, над якою працює педагогічний колектив “Формування багатомірного освітнього простору дітей , орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості через підвищення дидактичної компетентності учителя».

В школі працюють18 вчителів. Всі мають вищу освіту.

Далеко за межі Нововодолазького району лине слава Липкуватівських спортсменів. Неодноразово захищали вони честь району в обласних змаганнях з велотуризму, пішохідного туризму.

ТУРИЗМ

У 2016 -2017 н. р. учні Липкуватівського НВК посіли:

- ІІІ місце в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування  (жовтень 2016 р. м. Харків);

- І місце у старшій групі в обласних змаганнях з велотуризму. В особистому заліку на цих змаганнях перемогу здобули Орда Станіслав та Ольховська Аліна.( жовтень 2016р. с. Павлівка. Нововодолазький р-н.);

- В обласних змаганнях з велотуризму, що проходили у м. Красноград в січні 2017 року команди старшої та молодшої вікової групи посіли І місце. В особистому заліку Орда Станіслав, Кіріченко Володимир та Гавриленко Діана стали переможцями. Молошний Ярослав,  Ольховська Аліна та Юніков Олексій посіли ІІ місце,  Головешко Данило та Шалімов Дмитро – ІІІ місце;

- В  І  етапі Кубку Харківської області з велотуризму, що проходив у с. Липкуватівка 15.02.2017 р. в старшій віковій групі команда Липкуватівського НВК №1 посіла І місце, команда Липкуватівського НВК №2  - ІІ місце, у молодшій віковій групі команда Липкуватівського НВК №1 - ІІ місце, команда Липкуватівського НВК №2 – ІІІ місце;

- В  ІІ  етапі Кубку Харківської області з велотуризму, що проходив у березні в  смт. Нова Водолага, команда старшої вікової групи Липкуватівського НВК №1 посіла І місце, команди молодшої вікової групи ІІ та ІІІ місце;

- У квітні 2017 р. команди Липкуватівського НВК посіли І місце у старшій віковій групі та ІІІ місце у молодшій віковій групі в обласних змаганнях з велотуризму, що проходили в с. Павлівка Нововодолазького району.

В особистому заліку на цих змаганнях здобули перемогу Орда Станіслав, Лиганенко Каріна та Юніков Олексій.

У період з 9 по 15 травня учні Липкуватівського НВК у складі  команди Харківської області брали участь у змаганнях Кубку України з велотуризму серед юнаків і дорослих спортсменів біля с. Воробіївка Немирівського району Вінницької області.

Команда Харківської області №І, в складі якої були учні Липкуватівського НВК: Орда Станіслав, Лиганенко Каріна, Ольховська Аліна та Юніков Олексій, посіла  І  місце на комплексній дистанції, ІІ місце на дистанції «раллі», що дало змогу посісти  ІІ  загальнокомандне місце. В особистому заліку Орда Станіслав став срібним призером на комплексній дистанції, ІІ місце на дистанції «крос», ІІ місце на дистанції «ФВВ» та ІІІ місце на дистанції «тріал». Лиганенко Каріна посіла ІІ місце на комплексній дистанції, І місце на дистанції «ФВВ», ІІ місце на дистанції «крос».

Команда Харківської області №3, в складі якої були учні Липкуватівського НВК: Головешко Данило та Чечоткіна Рената,посіла  І  місце на комплексній дистанції, ІІ місце на дистанції «раллі», що дало змогу посісти  І  загальнокомандне місце. В особистому заліку Чечоткіна Рената посіла ІІ місце на дистанції «тріал» та ІІІ місце на дистанції «ФВВ».

Команда Харківської області №4, в складі якої були учні Липкуватівського НВК: Птишник Роман та Шалімов Дмитро посіла ІІ місце на комплексній дистанції та ІІІ загальнокомандне місце.

Керівником і натхненником усіх цих здобутків є вчитель Липкуватівського НВК Орда Микола Володимирович.

АГІТБРИГАДИ

Члени команди «Агенти 101» - золоті призери    районного  етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Члени команди «Гармонія», посіли І місце у районному етапі екологічного фестивалю.

Команда «Діти України» - друге місце у конкурсі літературно-музично-спортивної  міні-композиції  І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»,

Команда «Нащадки козацької слави» взяла участь у районному етапі дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Джура», де посіла ІІІ місце у конкурсі строю та пісні  «Впоряд», ІІІ місце в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», ІІ місце у туристсько-спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, І місце у конкурсі «Рятівник», ІІ місце у конкурсі «Ватра», ІІІ місце – «Квест» , що дало змогу команді стати срібними призерами  районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура».

З метою вшанування жителів Нововодолажчини, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, з нагоди річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан Гаврютіна Влада, учениця 9 класу взяла участь у районному етапі  конкурсу малюнків «Мій біль-Афганістан» і стала призером.

Учні нашого закладу були учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2016-2017 н.р.

Перемоги в олімпіадах – 2017

Лиганенко К. -  ІІІ місце у ІІ етапі з правознавства.