Список педагогічних працівників

Липкуватівського навчально-виховного комплексу

(загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Нововодолазької районної ради Харківської області станом на 01.09.2018 року

п\п

Прізвище, ім’я, по батькові

Освіта, навчальний заклад, спеціальність за дипломом

Який предмет читає

 
 

1.

Гамівка Людмила Вікторівна

 

Інститут післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди 1997, менеджер освіти

 

   

 

 

Вища, Харківське педагогічне училище, 1978, учитель початкових класів, старша піонервожата. Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренко, 1984, учитель математики

 

 

математика

 

 

2

Матюшенко Максим Михайлович

 

 

 

Середня спеціальна, Харківський педагогічний коледж, 2004, учитель загальноосвітнього закладу І ступеня, учитель англійської мови  загальноосвітнього навчального закладу  І ступеня, вища Харківський педагогічний університет

 ім. Г.С. Сковороди, 2008р., учитель англійської мови

 

англійська мова

 

3

Орда Людмила Олександрівна

 

 

 

Вища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 1995, учитель української мови та літератури

українська мова і література

 

4

Орда Микола Володимирович

Вища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 1994, учитель української мови та літератури;  Інститут після дипломної освіти Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, 2013, учитель фізичної культури

фізична культура

 

 

5.

Самсонова Ганна Володимирівна

Вища, Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, 1992, учитель російської мови та літератури

російська мова, зарубіжна література

 

6.

Червона Лідія Анатоліївна

Вища, Харківське педагогічне училище, 1990, вихователь дитячого садка, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 1998, учитель початкових класів

початкові класи

2  клас

 

7.

Іхненко Людмила Федорівна

Вища, Харківський Державний  університет ім. О.М Горького, 1988.Філолог. Викладач української мови та літератури

українська  мова і література

 

 

8.

Карбань Варвара Михайлівна

Вища, Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, 1976, учитель початкових класів, Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, 1982, учитель початкових класів

початкові класи

3  клас

 

9.

Луканіна Світлана Анатоліївна

Вища, Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М.Сергєєва-Ценського, 1987, учитель початкових класів

початкові класи

1 клас

 

10.

Желєзнова Юлія Олексіївна

Вища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 2001, учитель історії і суспільствознавства

Історія України,  правознавство, харківщинознав

Ство, всесвітня історія, громадянська освіта

 

11.

Гаврютіна Ірина Василівна

Вища, Харківське педагогічне училище, 1997, учитель початкових класів, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 1999, учитель початкових класів

3  клас, образотворче мистецтво5-7

 

12.

Чечоткіна Тетяна Василівна

Вища, Харківський педагогічний коледж, 1996, вчитель музики, музичний керівник;

  Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С .Сковороди,2013р.,

Спеціальність «Хореографія»  та кваліфікація

вчитель хореографії.

 

 

 

музика

мистецтво

 

 

13

 

Оклей Неллі Олексіївна

Вища, Бєлгородський Державний педагогічний

інститут ім. Ольмінського, 1978,

учитель біології та хімії

біологія, хімія,

 

 

 

14

Бирька Ольга Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

Харківський національний педагоічний університет ім.Г.С.Сковороди,  математики, вчитель математики

 

 

 

 

 

 

інформатика, , математика 5-6

 

 

15

Гамівка  Світлана Анатоліївна

Вища, Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва,

2003, менеджер-економіст;аспірантура Харківського національного  аграрного університету ім. В.В.Докучаєва,2010, економіка та управління підприємством

географія,

економіка,

природознавст

во

основи здоров'я

екологія

 

 

16

Бирька Наталія Вікторівна

Молодший спеціаліст. Педагогічний коледж Харківського гуманітарного педагогічного інституту

Спеціальність «Початкове навчання» кваліфікація учитель початкових класів; учитель англійської мови в початкових класах 2010 рік.

Спеціаліст. Харківський національний педагогічний університет ім.. Г.С. Сковороди, спеціальність «Початкова освіта» кваліфікація організатор початкової освіти , вчитель початкової школи 2015

 

англійська мова

трудове навчання

 

17.

Зенькіна Гульчехра Арбобівна

Вища, Харківський державний педагогічний інститут ім..Г.С.Сковороди, спеціальність педагогіка і методика початкового навчання,кваліфікація учитель початкових класів, 1990 р.

-

 

18.

Завада  Наталія Іванівна

Середня спеціальна, Харківське педагогічне училище,1984 р., Спеціальність «Виховання в дошкільних закладах» кваліфікація вихователь  в дошкільних закладах

-

 

19.

Богатиренко Олександра Григорівна

Вища, Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»Харківської обласної ради спеціальність «Мова і література (англійська )» кваліфікація вчителя англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів , 2012 рік.

-

 

20.

Смірнова Тетяна Олексіївна

 Харківський педагогічний інститут ім..Г.С.Сковороди

Спеціальність вчитель фізики та математики

фізика

 

21.

Ренкус  Вікторія Вікторівна

Вища, Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»Харківської обласної ради  ступінь бакалавра за напрямом «філологія» і здобула кваліфікацію «Вчитель англійської мови»

 

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, «Середня освіта»  спеціалізація «014.02»

Середня освіта  «Мова і література», освітня програма  «Англійська мова», професійна кваліфікація «Вчитель англійської мови»

 

англійська  мова

трудове навчання

 

22.

Ріпка Микола Петрович

Вища, Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди

Спеціальність вчитель фізики і математики

фізика