ІІ етап Кубку області з велосипедного туризму

Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2019 рік, затвердженим Департаментом науки і освіти облдержадміністрації, 23 березня у спортивній залі Красноградської ДЮСШ відбулися змагання ІІ етапу Кубку області з велосипедного туризму серед учнівської молоді. До програми командних змагань було включено змагання з водіння велосипеду на комбінованій дистанції, а також індивідуальні конкурси з правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги та в’язання вузлів. У заході взяли участь  команди 12 закладів освіти з Барвінківського, Нововодолазького районів, Золочівської, Наталинської, Нововодолазької та Мереф'янської територіальних громад, а також заклади освіти Красноградського району. Загалом змагались понад 100 юних спортсменів-велотуристів двох вікових груп. Призерами  стали  команди молодшої ( 1 команда ) та старшої ( 1 команда) вікових груп Липкуватівського ліцею  (тренер Орда М.В.). Переможцями в особистому заліку на вищевказаній дистанції стала по старшій групі Чечоткіна Рената (Липкуватівський ліцей).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.Дякуємо Миколі Володимировичу за підготовку команд до участі в змаганнях. Попереду Кубок України. Успіхів та перемоги!!!